Omlouváme se za nedostupnost některých záhonů. Během 1–2 týdnů je opět naskladníme. U vašeho favorita si můžete nastavit funkci "Hlídat". Děkujeme za pochopení. iTrvalky.

O nás

 

Jak vlastně vznikl projekt iTrvalky?

To si takhle jedna zahradnice jménem Štěpánka vyrazila do světa. ☺️ Všude, kam se měla možnost podívat, získávala řadu zahradnických zkušeností a měla možnost být součástí zajímavých zahradnických nápadů. Jeden z nich, který ji naprosto nadchl, bylo sázení do projektů v životní velikosti.

 

Štěpánka

Na zahradě vyrůstala. Pochází ze zahradnické rodiny, vystudovala zahradnickou školu v Mělníku a následně VOŠ v oboru zahradní a krajinné tvorby

„Moje první cesta vedla do Austrálie, naučit se anglicky. Pak následovalo Irsko, zprava déšť, zleva vítr, a Nový Zéland, s touhou poznat místa, kde bydlí Hobiti, a ochutnat všechny neznámé plody. A pak zase hurá zpátky do Irska.

V zahradních center, kde jsem pracovala, mi zákazníci denně kladli otázky, jaké kombinace rostlin bych jim doporučila, které rostliny bych vysadila dopředu, které dozadu, které na sever a které na jih. Proto se sázení do předem připravených záhonů jevilo jako skvělé řešení.“

Štěpánka pečlivě navrhuje záhony pro vás. Pořád usměvavá, vždy ochotná poradit. Pokud tápete, co kam zasadit nebo zda lze záhon „v krabici“ individuálně přizpůsobit, je ona ten správný člověk, na koho se můžete obrátit.

 

Lukáš

Své povolání měl dané do vínku. Vyrůstal v rodině zahradníka, a tak i pro něj byla zahradnická škola přirozenou volbou. Po té se vydal rozšířit si obzory v oboru do Holandsku, Spojených států a Itálie.

Lukáš je zahradníkem srdcem i duší. Stará se o nákup a pěstování rostlin, aby vše dobře rostlo a aby k vám přišly rostliny v té nejlepší kvalitě. 

„Vím, kde jakou rostlinu koupit, kam pro trvalky, letničky i stromky. Rostliny vybírám sám tak, abyste byli spokojeni. Naši čeští pěstitelé jsou opravdu na vysoké úrovni jak znalostmi, tak i kvalitou. Za to ručíme. Takže pokud by se vám snad stalo, že vám nějaká rostlinka v záhonu neporoste, nebojte se a napište nám. O vaše rostliny se rád postarám.“

 

Martin

„Zahradu a práce kolem ní mám hodně rád, ale nejsem profík jako Štěpánka a Lukáš. Proto považuji Záhony v krabici za skvělý nápad, který mnoha lidem pomůže a ušetří čas. Nic takového v Česku nebylo a chybělo. To je pro mě velká motivace.“

Martin vystudoval techniku a ekonomii a v iTrvalkách převzal zodpovědnost za funkčnost e-shopu a celou logistiku.

 

 

Zpět do obchodu